İstanbul anadolu yakası temizlik iş ilanları

pendikpansiyon tarafından tarihinde yayınlandı

İstanbul anadolu yakası temizlik iş ilanları

Herkese merhaba bugün sizlere istanbul anadolu yakası temizlik iş ilanlarından bahsedeceğiz

pendik pansiyon konaklama ve misafirhane hizmetleri olarak sizlere bugün ki yazımızda sizlere istanbul anadolu yakası yatılı ve yatısız olarak temizlik iş ilanlarından bahsedeceğiz. ilk olarak sizlere yatılı temizlik iş ilanı ve sonrasında part time temizlik iş ilanlarını ve temizlik personeli olarak çalışırken özel güvenlik olmak isteyen arkadaşlar için özel güvenlik kimlik kartı nasıl alınır konusunda bilgi paylaşacağız. Özel güvenlik olmak isteyen arkadaşlar nasıl özel güvenlik olunur yazımızı mutlaka okumanızı tavsiye ederiz. ÖZEL GÜVENLİK NASIL OLUNUR TIKLA BİLGİ AL

istanbul anadolu yakası yatılı temizlik iş ilanı

istanbul tuzla da bulunan alışveriş merkezi projemizde 2 vardiya şeklinde çalışacak 40 yaşını aşmamış bay ve bayan temizlik personelleri alınacaktır. Şartlar 1828 maaş+agi yol parası 205 TL+ yemek 2 vardiya çalışıyoruz. İstanbul dışından gelen yada Yatılı olarak çalışmak isteyen arkadaşlara kalacak yer olarak Letgrup danışmanlık ve konaklama hizmetleri www.pendikpansiyon.com hizmet vermekte olup ücret konusu cazip fiyatla karşılanmaktadır. Yatılı Olarak Aşağıda bulunan formu doldurmanız yada 0 553 729 81 68 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İletişim : +90 537 473 92 17 Deniz Bey

İletişim : +90 530 632 90 93 Özlem Hanım

Yatılı Olarak Başvurmak İçin Formu Doldurmanız Yeterlidir Ekibimiz En Kısa Zamanda Sizlere Ulaşacaktır.

İkinci Sırada istanbul anadolu yakası part time temizlik iş ilanından bahsedeceğiz.

İstanbul tuzlada bulunan alışveriş merkezinde bulunan mağaza temizliğinde saat : 08:00 10:30 arasında çalışacak part time temizlik bay ve bayan temizlik ekibimizde çalışacak personeller aranmaktadır.

Şartlar Ve Detaylar İçin İletişim

Erkan Bey : 0 507 662 25 23

Hanife Hanım : 0 536 374 71 88

let grup danışmanlık
let grup danışmanlık misafirhane hizmetleri
Kategoriler: Blog

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

tr_TRTürkçe
tr_TRTürkçe