Pendik Öğrenci Evi

pendikpansiyon tarafından tarihinde yayınlandı

Pendik Öğrenci Evi

Pendik öğrenci evi ve odaları

Sizlerin bildiği üzere okullar açılmaya başlıyor ve gerek veliler olsun gerek öğrenciler olsun istanbul’da kendilerine yurt olsun ev olsun kalacak yer bakma telaşına başladılar bizlerde sizler için bugün pendik öğrenci evi ve odalarından bahsedeceğiz.

Herkese merhaba bugün sizlerle istanbul anadolu yakası pendik’de bulunan öğrenci odalarımızdan bahsedeceğiz günden güne büyümeye devam eden pendik pansiyon hizmetleri yeni bir proje olan pendik öğrenci odaları ile karşınızda pekala öğrenci odaları kaçar kişiliktir hizmetler nelerdir. birazda sizlere bunlardan bahsedelim.

pendik öğrenci odaları kaçar kişiliktir.

Pendik öğrenci evi odaları 1,2,3 ve 4 kişilik odalardan oluşmaktadır.

Pendik öğrenci evi ve odalarında hizmetleriniz nelerdir?

pendik öğrenci evi ve odalarında verilen hizmetler yemekhane, çamaşırhane ve ütü odası, ortak alanlarda ve odalarda bulunan yüksek hızda kablolu/kablosuz internet, merkezi ısıtma sistemi, kesintisiz sıcak su, bulunmaktadır. Ayrıca siz öğrenciler için yardımlaşma olacak şekilde çalışmalar yapılmaktadır.

Bütün bunları yaparken müşteri memnuniyetini olmazsa olmaz kabul eden, güler yüzlü ve kalifiye çalışma arkadaşlarımizı başarımızın anahtarı oldukları bilinciyle sürekli eğitmek ve gelişmelerini sağlamak temel amaçlarımızdandır.

Sizlerin yapması gereken sadece telefon açıp eşyalarınızı alıp gelmektir.

Adres : Pendik / Güzelyalı e5 e yakın konumdadır.

Telefon : 0 553 729 81 68


0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

tr_TRTürkçe
tr_TRTürkçe